Змотувач для шлангів Lay Flat від ТОВ «Бен Агро» - економно, продуктивно, якісно!

З радістю і гордістю представляємо першу сільськогосподарську техніку, повністю сконструйовану та виготовлену на підприємстві «Бен Агро».

Вивчаючи проблеми сільськогосподарських підприємств, що використовують системи крапельного зрошення, ми зрозуміли, що для економії часу, полегшення процесу, а також збереження від пошкодження, необхідно мати в господарстві агрегат, який допоможе укладати та змотувати лейфлети, що продовжить строк їх експлуатації та значно підвищить продуктивність.

Для організації систем крапельного поливу потрібно кілька складових: трубки, фітинги, фільтри, ущільнювачі, насоси, таймери, та провідним у кожній конструкції, безперечно, є магістральний шланг, через який на поле чи у теплицю подається увесь об’єм води.

У сучасних технологіях дедалі більшого поширення набув у ролі магістрального трубопроводу «Лейфлет» (LayFlat). Це гнучкий шланг, що має у своїй структурі полімерну сітку, що надає йому потрібну жорсткість. Тому спеціалістами ТОВ «Бен Агро» було розроблено унікальний механізм, який забезпечить дбайливе використання шлангів Lay Flatдля крапельного зрошування та стане вашим надійним помічником.

Агрегат призначений для укладки шлангів Lay Flat у весняний період на поля крапельного зрошування і для їх змотування після закінчення сезону вирощування культур на полях крапельного зрошування.

Техніка надійна, має гідравлічний привід, проста в експлуатації, пристосована для агрегатування з тракторами МТЗ 82.

Чекаємо на ваші замовлення! З радістю допоможемо!

Останні оновини