en

інтерв'ю Бена Схайтерта газеті "Помічник господаря"

Саме під таким заголовком нещодавно опублікували інтерв’ю засновника компанії «Бен Агро» в українській аграрній газеті «Помічник господаря»:

- На українському ринку ми працюємо з травня 2018 року, - розповідає Бен Схайтерт, - ми офіційні агенти з продажу обладнання компанії Fast та Dammаnn, тож якщо вас цікавлять рідкі добрива, аплікатори, розпилювачі – вам точно до нас. Є в нас техніка Salvarani, компоненти для розпилювачів з Італії, тестувальне обладнання для розпилювачів та гноєрозкидачів від ААМS-Salvarani з Бельгії, запчастини до розпилювачів GRANIT, міні-навантажувачі Quappen з Нідерландів, пропонуємо також стійлове обладнання Artex, це канадська компанія, що також виготовляє системи штучного запліднення, крім того, у нас є угода з німецькими дилерами John Deere, щодо використання вживаних тракторів та комбайнів.

Наша спеціалізація – імпорт машин та надання сервісних послуг. Також ми продаємо запчастини та набори запчастин, в змозі швидко забезпечити ними наших клієнтів. Ми створили добру команду механіків, щоб забезпечити найвищу якість ремонтних робіт.

Також Бен поділився власними секретами успіху: діяти, бути рішучими та впевненими, працювати. Завжди ставити клієнта на найвище місце: він має бути задоволений продуктами й послугами. Поважати своїх працівників та підтримувати в них ентузіазм, аби вони полюбляли свою роботу і могли власну захопленість технікою передати й покупцям.

«Ми прагнемо бути відкритими для наших клієнтів, твердо стоїмо на землі. Якщо у мене може виникнути проблема – я, звісно, маю механіків, але не боюся забруднити собі руки, якщо це потрібно».

Ми відкриті до співпраці! Чекаємо на ваші замовлення!

Останні оновини