XII Міжнародний молочний конгрес

5-6 березня як учасники і партнери взяли активну участь у XII Міжнародному молочному конгресі, що проходив у Міжнародному виставковому центрі м. Київ, представляючи стійлове обладнання і вентиляційні системи для корівників від канадської компанії «Artex» та техніку німецької компанії Strautmann для збирання та змішування кормів.

Спільно з представником компанії «Artex barn solutions» Гансом Снеллерсом надали консультації щодо облаштування молочних ферм сучасним технологічним обладнанням, хедлоками, вентиляційними системами, що створюють повітряно-вологе середовище, під високим тиском забезпечують додаткове охолодження поголів’я у спекотні літні місяці, коли звичайної швидкості потоку повітря не достатньо. Вони використовують мікройонізовані краплі туману, що виштовхуються у повітря та випаровуються раніше, ніж контактують з підстилкою.

Велику цікавість викликали самохідні та причіпні універсальні розкидачі Strautmann, кормозмішувачі та кормороздавачі. Універсальні розкидачі Strautmann - це саме те, що потрібно фермеру, якщо ви вважаєте гній цінним добривом; якщо вам потрібна точність при внесенні добрив; якщо ви вносите в грунт вологі вапно і перегній; якщо ви вносите добрива в постійних кількостях. А кормозмішувачі Strautmann забезпечують гомогенність змішаних компоненти, дозволяють уникати вибіркового споживання корму коровами, вищі надої з поліпшеними інгредієнтами, всі тварини оптимально фізіологічно забезпечуються і менш схильні до захворювань, забезпечують економію часу і полегшення праці, контроль кормових раціонів за допомогою зважувальної техніки.

Задоволені результатами і сподіваємося на плідну співпрацю з учасниками XII Міжнародного молочного конгресу.

Останні оновини